Redacteur Nieuwsbrief-webredacteur
Wegens het komende vertrek van Joanne de Graaff als redacteur van de HEVO Nieuwsbrief en webredacteur voor de HEVO Website, is de Commissie Communicatie op zoek naar een HEVO-lid die haar wil vervangen.
De HEVO Nieuwsbrief komt wekelijks op vrijdagochtend uit met daarin een overzicht van de activiteiten, evenementen en gebeurtenissen in de komende 2 weken die HEVO zelf organiseert, plus informatie die naar het oordeel van de redactie voor HEVO-leden van belang is. Ook worden belangrijke besluiten van het bestuur direct via de Nieuwsbrief gecommuniceerd. Ruim 3100 emailadressen ontvangen iedere week – geheel automatisch - de HEVO Nieuwsbrief. De redacteuren zorgen ervoor dat aangemelde artikelen kort en bondig, netjes en op tijd in de HEVO Nieuwsbrief komen te staan.
De HEVO Website verzorgt uitgebreide, actuele informatie over alle activiteiten die door HEVO vrijwilligers worden georganiseerd. En geeft info over de vereniging en over alle clubs die onder HEVO vlag participeren.
Enthousiasme, goed gevoel voor de Nederlandse taal en niet bang zijn om op de computer te werken, vormen samen de basis om dit vrijwilligerswerk met plezier te doen. Kennis van foto-bewerken is een pre. Het werken met de software is vrij eenvoudig en makkelijk te leren. Bijkomend voordeel: als redacteur ben je altijd op de hoogte wat HEVO te bieden heeft!
Vanuit de wekelijkse nieuwsbrief wordt vanuit de beknopte informatie via een link verwezen naar uitgebreide informatie op de website. Samenwerken tussen website en nieuwsbief is daarom wenselijk.
Het is ook mogelijk om alleen mee te werken aan de Nieuwsbrief of alleen aan de website. Overigens, de website wordt begin volgend jaar vervangen door een geheel nieuwe website. Uiteraard krijgen alle webredacteuren van te voren training over het gebruik ervan.
De benodigde tijd fluctueert over de weken, maar bedraagt gemiddeld een dagdeel per week. Omdat er gestreefd wordt naar meer mensen op dezelfde functie kan er altijd overleg zijn over de bezetting en kun je rustig met vakantie.
Joanne de Graaff heeft aangegeven per 1 januari 2026 te willen stoppen. In de maanden/weken ervoor wil zij HEVO-leden die nieuwsbriefredacteur en/of webredacteur willen worden, graag inwerken. Hetzelfde geldt voor Annette Gladdines die al nieuwsbriefredacteur is.
Kortom, wat houd je tegen?
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
- Eduard Dame, HEVO Bestuurslid Communicatie
eduard@hevorosmalen.nl, 06 – 52 59 59 29,
- Joanne de Graaff,
communicatie@hevorosmalen.nl, 06 - 23 40 43 38







